No crunch ABS cirkut

21. juni 2015 | Øvelser

Denne helgen har jeg rett og slett tatt meg litt bloggfri. Jeg kan faktisk ikke huske sist det skjedde.

Men nå er jeg tilbake. Dagen i dag brukes til å legge litt planer for uken som kommer, og så ser jeg faktisk litt frem i mot noen roligere dager den nærmeste fremtid. Det har gått i hundre og tjue i lang, lang, lang tid nå. Men nå tror jeg alle spennende planer for høsten er landet, så nå er det bare å ta en dag av gangen.

 

I dag hadde jeg tenkt å dele en liten sirkeltrening for magen med dere. Uten sit-ups.

Jeg har tidligere snakket mye om hvorfor sit-ups ikke er en god øvelse for å trene mage, så jeg skal ikke gjenta meg selv i dag. La oss heller se på øvelsene.


Vi skal jobbe core sirkulært fra fire vinkler. Bakfra, skrå, rett og skrå, hele sirkelen 3 ganger. Hver øvelse 10 repetisjoner.

Video ligger tilslutt i innlegget.

 

Hoftehev

Omvendt planke

Knestående skrå planke med hoftedips

Rett planke med tåtapp

Knestående skrå planke med hoftedips

 

Jeg er støøøøøl for å si det sånn!

Husk at du kan lagre dine favorittøvelser direkte på mobilen med gratisappen Bloglovin
HER

På snap i dag ber jeg dere lesere om litt tips og råd i forhold til innhold på bloggen fremover. Ta gjerne en titt på Mystory. Navnet er desireeandersen. Håper på mange innspill.

 

-Desiree


21. juni 2015 | Øvelser

Comments are closed.