hei matbloggen min! Nå begynner det å bli en stund siden det har blitt postet en ny oppskrift her. Grunnen er noe så sjeldent at jeg har vært matlei! Ja, det skjer oss alle. Og det finnes ikke noe værre enn å være sulten, men ikke ha lyst på noe som helst. Jeg skal til å med innrømme at familien har måtte nøyes med en frossen pizza! En frossen pizza! Jeg tror ikke jeg har kjøpt en frossen pizza i voksen alder!
Men nå begynner inspirasjonen å komme tilbake. As we speak står det en brød deig til heving, og til middag i dag venter potet og purresuppe. Perfekt til lune sommerkvelder!
Middagen kommer nok på bloggen i morgen, i mens kan dere hygge dere med desserten som er så sunn at den kan spises hver dag. Friske bær med eggedosis.
Til en person:
1 egg + 1 ss søtning (jeg bruker sukrinmelis)
Piskes til stiv eggedosis.
Enklere blir det bare ikke!
Jeg kan spise dette hver eneste dag!
Liker du eggedosis?
Stort Smil
Desiree
Notater:
#oppskrift
#sukkerfri
#proteinrik
#laktosefri
#glutenfri
Comments are closed.