Jeg sitter her og leser igjennom mailene dere har sendt meg i går. Så utrolig moror! Smilet går rundt! Foe en første uke!
Jeg vet av erfaring at noen detter av lasset underveis, derfor sier jeg bare bruk meg for det jeg er verdt. Jeg gjør det jeg kan for å svare på spørsmål, motivere og backe opp via bloggen og instagram.
Før jeg tar fatt på dagens oppgaver må jeg bare få lov til å dele denne Facebook statusen fra en Bootcamp deltager.
Dama har humor så det synger etter, og jeg synes jeg ser henne!
Jeg har løpt i området rundt golfbanen på Borre i mange år, men i dag gjorde jeg det på Desiree-måten, og det var kjempegøy!
Jeg småjogget et par km før jeg tok bakkeintervall X 8, småjogget/hoppet sidelengs opp bakke og tok dips og mage 12×3 ved hvilebrakka, småjogget litt til bort til hovedgården, der jeg tok pushups mot en stein + knebøy 12×3, og så småjogget/gikk jeg hjem.
Ble bare spurt én gang om det gikk bra med meg. Tror det var en mental sjekk.
For de som lurer på hva hun sikter til, ta en titt her!
God mandag.
Stort smil!
-Desiree
Comments are closed.